Na porážku Plíškovou pomohol ruženec, zatiaľ čo šťastie napravilo všetko zlé

Napätý chorvátsky okamžite prijal prekvapeného reportéra. “Niet nad stretnutie sa spotenú víťazkou,” zažartovala niekdajší skvelá deblistka.

Načo Lučičové-Baroniové pripomenula jej prvú výhru v hlavnej súťaži Australian Open v januári 1998: “Vieš, koho si porazila? Ja! ”

Nasledujúce chvíle tridsaťštyriročnej ženy s emóciami vyvolali emócie. “Je to blázon. Som v šoku. Boh je dobrý. Nemal som ani sen, že sa raz vrátim. Nikdy nezabudnem na tieto dva týždne, na tieto chvíle, ktoré napravili všetko zlé. ”

Odmalička ju týral jej otec. Brutálne ju porazil, psychicky ju trápil. So svojou matkou a súrodencami pred ním s pomocou priateľa Gorana Ivanishevič utiekol z Chorvátska do USA.Z osobných a finančných dôvodov mala tenisová superstar dieťaťa svoju kariéru prerušiť dlho.

A teraz v Melbourne zažíva očarujúce okamihy: “Minuty čistého extázy sú úžasné.”

Zrušiť? To by ma muselo vziať von zo súdneho dvora. Ako neskôr vysvetlila tlači, bojovala s Plíškovou, aj keď sa obávala, že jej telo prežije. “Ale povedal som, že sa nevzdám. To by ma muselo vylúčiť zo súdu. “Predtým, ako posledná posledná sada v poslednej sade v pomere 5: 4 vzala ruženec z tašky. Objala ho na krku a chytila ho za podprsenku, aby ju nemohla hrať. “Veril som, že len Boh mi môže pomôcť.Nebolo to niečo premyslené, ale cítil som sa silnejší. Práve som to urobil. Božia láskavosť ma dostala takto ďaleko. “

Už v závere uvoľnenej konverzácie sa Stubbsová spýtala:” Vieš si predstaviť, že by si získala titul? ”

Hrdinka okamihu s mohutnou bandážou na stehne i Teľa sa zasmiala a povedala: “Pozrite sa na moje nohy!” “Vyzerajú skvele,” povedal Stubbs. “Jo, aj môj manžel si to myslí,” zavrčal chorvátsky.Krátko potom sa jej pokus začal zotavovať do semifinále vo štvrtok proti Serene Williamsovej. “Dám na to všetko svoje srdce,” prisľúbila v rozhovore. “Chystám sa trochu viac obliecť a možno sa neporuším.”