Ostravski futbalisti neprekročia ohromné ​​víťazstvo nad Karvinou

Rýchla kombinácia futbalistov Baník prenikla do obrany Karviny a potrestala chyby. Karviná tiež mali šancu, ale najmenej tri z nich boli porazené ostravským brankárom Vasekom. Výsledkom je debakl karnevalu. “Takáto strata sa dostala v pravý čas,” povedal tréner Karlin tréner Jozef Weber. “Hrali sme jedenásť a dali sme všetkým hráčom miesto, ale dnes sa ukázalo, že niektoré z nich nestačí.” Vlastimil Petrzela trénera v Ostrave s potešením víťazí, ale nezvyšuje ho. “Neznamená to nič, ale zápas vychádzal, ako by sme chceli hrať.Hrali sme v rýchlosti, balón lietal rýchlo, zbytočne sme ho nevodili, “uviedol Petržela.

Weber najviac žehral na chýbajúce konkurenciu. “Nerobím z toho panika, som skôr znepokojený tým, že ostatní hráči nevyvíjajú tlak na tých, ktorí sa na jeseň hrali v suteréne. Náš káder je veľmi úzky a to ma trápi. ”

Karvinští včera predstavili tri možné posily – Nigérijský-haitského stredopoliara Emanuela Sarkiho, krajného obrancu Jana Vondra zo Sparty Praha a stredopoliara Tomáša Sedláka z Michaloviec.

“Sark, bolo škoda, že ide doma,” povedal Weber. “Vondra hrá slušne, aj keď tento výsledok znie trochu zvláštne, ale má predpoklady. Je to jeden zo spôsobov, ako nahradiť Zeleny (presťahoval sa do Jablone – červená poznámka).U Sedláka boli dobré veci, ale predsa len to tempo v slovenskom futbale je trochu iné ako na slovenskom, čo v niektorých fázach bolo vidieť. “Karvinští v nedeľu odlietajú na sústredenie do Turecka a tréner Weber verí, že sa podarí káder doplniť o dva ofenzívne hráč. Martin Back sa vrátil k Baníkovej správe. A dal jeden z cieľov. “V mojom zameraní boli problémy s kolenom, ale to nebolo vážne. Vzal som si týždeň, aby som sa uvoľnil, “vysvetlil, krátko neprítomný Sus. A čo hovorí neočakávanému výsledku? “Nemyslím si, že je to nečakané. Sme silní. My i Karviná sme v záťaži, ale pristúpili sme k tomu ako k majstrovskému zápasu, bol to prestížny súboj. ”

Sus si pochvaľuje zimnú doplnenie tímu. “Chlapci, ktorí prišli, sú v kombinácii.Musíme hrať krajinu a toto sa potvrdilo aj dnes. “