Malé děti potřebují kvalitní spánek nejvíce

Malé děti potřebují kvalitní spánek nejvíce. Právě v dětství dochází všech životně důležitých funkcí člověka, aktivně se vyvíjí tělo dítěte. A co je třeba pro dobrý spánek? V první řadě, pohodlné postele.

Často rodiče dělají typickou chybu – vybrat matrace do postýlky dítěte v neposlední řadě. Mezi tím, dělat to lépe, v té chvíli, kdy si koupíte dětská postel. Tak budete moci na minimum, vyhnout se riziku nesouladu velikostí.

Samozřejmě, krásné hračky pro děti může být mnohem zábavnější a zajímavější vybrat, ale ani jedna z nich nebude mít takový dopad na zdraví dítěte, jako jsou dětské matrace. Na něm vaše dítě bude spát až do dvou nebo čtyř prvních let života. novorozenci tráví v postýlce až 70% času, zatímco děti od roku, od tří – 50%. Tento příspěvek nemá význam matrace?

Hlavním parametrem pro výběr dětské matrace by měl být vzhled, a ještě více tak, ne měkkost. Pokud v kritériích kvality se zvláště zaměřují, pomůže vám několik základních tipů.

Pokud jde o typy dětských matrací jsou zde možné dvě varianty: pružinové a matrace. Okamžitě je třeba říci: jasná odpověď na otázku: “jaký je nejlepší?”, být nemůže, stoupence má jak jednu, tak i druhou možnost. Kvalitní matrace bez pružin, za předpokladu, že je vyroben z přírodních materiálů, bude poskytovat dítě kvalitním spánkem. Ale stejně a na jaře bude vynikající podporou pro dítě, v době spánku. Pokud je volba stojí mezi luxusním produktem a pružinovou střední úrovně, je lepší vybrat si první. Stejně jako naopak – roli hraje přítomnost nebo nepřítomnost pramenů jako takové, a to je důvod, profesionalitu zpracování.

Pochopit “na oko”, jestli je vám nabízejí zboží, je velmi obtížné, téměř nemožné, takže závěr je zřejmý: koupit lepší výrobek v těch obchodech, které se osvědčily jako spolehlivé. U nás najdete všechny možné modifikace dětské matrace, a každý z nich je testován zkušeností stovek a bezpečně sloužit po celý termíny.

Kvalitní výplň – to je také důležitým ukazatelem. Dnešní trh nabízí nejrůznější možnosti výplně pro dětské matrace: jak přírodní, tak umělé. Uvádíme nejčastější.

Latex – porézní materiál, který je vyroben metodou sušení (šťávy dřeva) hlavním rysem latexu – je schopen vydržet významný tlak, dokonale při zachování tvaru. Latexové matrace jsou považovány za model pružnosti a trvanlivosti.

Polyuretanovou pěnou — umělá, ale dutinu bezpečný pro dítě výplň dětské matrace. Šetrný k životnímu prostředí a non-jedovatý, má vynikající pevnost a pružnost. Kromě toho, polyuretanovou pěnou je považován za tmelem, který má vysoké tepelné izolace — skvělá volba na zimu.

— materiál, svými vlastnostmi podobného s omítkou. Ve vzhledu se podobá plsti, ale více svěží. Vlákna jsou v ní uspořádány vertikálně, díky čemuž se k nim mohou být přidány mořské řasy, přírodní vlna nebo bavlna. Matrace s tímto tmelem dobře vykonávat funkce měkké, teplé a pevné posteli s dobrou vrstvou.

Vezměte prosím na vědomí: bez ohledu na to, pružinové, nebo matrace, to může být oboustranný – každá strana v takovém případě je více než vhodné pro letní/zimní období. Strany mohou na tuhosti, což znamená, že jejich použití je možné pro děti různých věkových kategorií, jen obracení.